...

[rev_slider_vc alias=”slider-1″]

ZERO SUM GAME

Przygotuj się na niepowtarzalne połączenie siły fizycznej i celności strzeleckiej w ``Zero Sum Game`` - konkurencji, która łączy w sobie intensywność CrossFit z bezkompromisowym strzelaniem. To wydarzenie obiecuje wypchnąć uczestników poza ich granice, zarówno fizyczne, jak i mentalne, tworząc ekscytującą i wymagającą atmosferę.

Czym jest ZERO SUM GAME?

CrossFit

Uczestnicy zmierzą się z serią wyzwań inspirowanych CrossFit, testujących ich siłę, zwinność i wytrzymałość. Od przewracania opon po wspinaczki na linie, skoki na skrzynię i machanie kettlebellem, sportowcy będą musieli pokazać swoje wszechstronne umiejętności.

Strzelectwo

Po wyzwaniach CrossFit uczestnicy przeniosą się na strzelnicę, gdzie czekają na nich precyzyjne ćwiczenia strzeleckie. Mogą to być zadania polegające na szybkim namierzaniu celu, precyzji pod presją oraz strzelanie w warunkach z przeszkodami.

Kategorie

Rozgrywki obejmują kategorie indywidualne, jak i drużynowe, tworząc dynamiczną rywalizację między uczestnikami. Drużyny muszą współpracować, aby efektywnie sprostać wyzwanią.

Nasza Oferta

Naszym celem jest wyposażenie kursantów w zestaw praktycznych umiejętności, odpowiadających współczesnym wyzwaniom i trendom.

W LIFECORE zdobędziesz warsztat do dalszego samodoskonalenia, ale robimy to też z dbałością o jakość - nowoczesny sprzęt zapewni naszym kursantom bezpieczeństwo i niezbędny realizm.

Warunki

Dla kogo?

Rywalizacja jest dla wszystkich - Certyfikowani instruktorzy i sędziowie zapewnią ochronę uczestników i widzów. Wszelkie praktyki związane z bronią będą przestrzegane zgodnie z ustalonymi protokołami bezpieczeństwa strzelnicy.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Zapisz się na nadchodzące kursy lub odwiedź nas podczas innych wydarzeń!

Nowości i wydarzenia

In our blog, we post regular news about the facilities, trainers, events etc. Follow us to stay ahead of all the updates, aswell as many useful tips for weapon keeping and handling.
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.